Канікули у Львові (3 дні)
«Львів, королівська Жовква і Крехівський монастир»

1 день
Зустріч на вокзалі.
Оглядова автобусна екскурсія по Львову: гора Високий Замок (огляд панорами міста з оглядового майданчика), екскурсія на Личаківське кладовище – історико-меморіальний музей-заповідник.
Пішохідна екскурсія по місту: Порохова Вежа, Королівський арсенал, Домініканський костел та ін.
Обід.
Трансфер в готель, поселення (згідно з правилами готелю).
Факультативно – унікальна екскурсія по підземеллях домініканського костелу (збереглися з княжих часів та нещодавно відкриті для огляду) або органний концет.
У вільний час відвідайте майстерню шоколаду (тут можна скуштувати справжній гарячий шоколад і купити вироби із шоколаду).
Вечеря .Вільний час. Ночівля.

2 день
Сніданок в готелі. (8.30 год.)
Виїзд на екскурсію у Жовкву
Жовква – це унікальне місто не лише України, а й усієї Центрально-Східної Європи, справжня перлина европейського ренесансу, за кількістю архітектурних пам’яток посідає друге місце після Львова. Розквіт міста пов’язують з ім’ям одного з найбагатших магнатів Європи, польського короля Яна Собеського, що Жовкву одержав у спадщину від матері 1661-го. Тут ми побачимо замок – резиденцію короля Яна ІІІ, парафіяльний костел Св. Лаврентія, який називають малим Вавелем (тут спочиває прах родини Жолкевських і Яна III Собєського зі спадкоємцями), Домініканський костел, церкву Різдва Христового Василіанського монастиря, оборонну синагогу, в’їзні брами та інші пам’ятки. Деякі історики стверджують, що саме у Жовкві народився Богдан Хмельницький. Двічі тут бував російський цар Петро І.
Переїзд у Крехів. Екскурсія у Крехівський монастир.
За народними переказами, монастир заснували монахи Києво-Печерської Лаври Іоїл та Сильвестр. Вони поселились у викутих в скалі, що згодом отримала назву “Скала Іоіла”, келіях, і на її вершині збудували каплицю Покрови та поруч каплицю Петра і Павла. Пізніше польський гетьман Станіслав Жолкевський, власник навколишніх земель, збудував для них монастир. Сьогодні тут діє монастир отців Василіан, проживає багато монахів, часто відбуваються відпусти, приїздить багато прочан та туристів. Під час екскурсії до «Скелі Іоїла» можна набрати води з джерела Божої Матері.
Повернення у Львів.
Пізній обід.
Вільний час.
3 день
Сніданок в готелі.
Трансфер на вокзал (речі в камеру схову). Трансфер до собору Святого Юра.
Пішохідна екскурсія по центру міста: Оперний театр, проспект Свободи, площа Івана Підкови, Єзуїтський костел (відкритий для огляду через 65 років), Латинський собор, каплиця Боїмів, площа Ринок, Ратуша, палац Корнякта, Чорна кам’яниця, аптека-музей, архітектурний ансамбль вулиці Вірменської та ін.
Обід.
Відвідування музеїв – Королівські зали та «Арсенал» (факультативно).
Купівля сувенірів на Вернісажі

Кількість в групі

Група 15+2

Група 30+2

Група 40+3

Вартість на особу

710 грн

595 грн

565 грн

У вартість входить:
• Зустріч-проводи, трансфери по програмі
• Екскурсійне та автобусне обслуговування по програмі
• Проживання у готелі
• Харчування (3 обіди, вечеря, 2 сніданки)

У вартість не входить:
– проїзд у громадському транспорті
– вхідні квитки у музеї (дит): аптека – 3 грн, Личаків – 5 грн , будинок учених – 5 грн, підземелля домініканського монастиря – 8 грн, органний концерт – 10 грн, «Арсенал» – 5 грн, вежа Ратуші – 5\10 грн

Під час перебування у Львові можна відвідати :
– копальню кави, майстерню шоколаду, такі ресторани, як «Криївка», «Гасова лямпа», єврейську кнайпу «Золота роза», «Дім легенд» та ін.
– музей пивоваріння з дегустацією пива (для дорослих), музей старовинної зброї «Арсенал», музей Шоколаду та ін.
– підземелля Домініканського монастиря
– органний концерт в старовинному монастирі
– аквапарк – 60 грн з особи (детельніше ціни на сайті аквапарку http://www.aqualviv.com.ua/uk/akvapark/tsini