На каву до Львова

1 день

Прибуття до Львова. Трансфер в готель, поселення (згідно з правилами готелю). Оглядова пішохідна екскурсія по Львову: собор Святого Юра , Національний університет, будинок вчених, екскурсія на Личаківське кладовище – історико-меморіальний музей-заповідник (могили відомих представників народів, що проживали на Західній Україні)
Вільний час на обід.
Відчуйте атмосферу старовинного міста, скуштувавши каву в середньовічній частині Львова («Вірменка», «Під синьою пляшкою», «Під клепсидрою», «Золотий дукат», «Світ кави» «Італійський дворик», «Дім легенд» та ін.).

Купівля сувенірів на Вернісажі.

2 день
Сніданок
Пішохідна екскурсія по Львову: гора Високий замок (огляд панорами Львова з оглядового майданчика) , Оперний театр, проспект Свободи, площа Івана Підкови, Латинський собор, каплиця Боїмів, площа Ринок, Ратуша, палац Корнякта, Чорна кам’яниця, аптека-музей, архітектурний ансамбль вулиці Вірменської,  Домініканський костел та ін.
Вільний час на обід.
Відвідування першого в Україні Музею пивоваріння з дегустацією пива (наблизьтесь до таїнства народження пива, пізнайте історію його виникнення та традиції виробництва, відчуйте його чарівний смак).
Факультативно – відвідування ресторації-пивоварні «Кумпель».
Вільний час. 

Вартість з особи: 900 грн з особи (від 2 осіб) 

У вартість входить:
– зустріч на вокзалі, трансфер у готель, трансфер з готелю до початку пішохідної екскурсії
– проживання в готелі *** (Т, У, Д, Тв в номері )
– сніданок у готелі
– обслуговування екскурсоводом згідно з програмою два дні
–         вхідні квитки в музеї та внутрішні екскурсії в музеях (Личаківське кладовище, аптека-музей, музей пивоваріння)
–         пригощання кавою в кафе «Вірменка»
У вартість не входить:
–  проїзд у громадському транспорті

У програмі можливі зміни та доповнення за Вашим бажанням