Два дні у Львові (2018 р.)
1 день
Зустріч на вокзалі. Знайомство з екскурсоводом. Трансфер в готель або хостел (поселення згідно з правилами або залишаємо речі в камеру зберігання). IMG_3724
 Трансфер у центр міста. Пішохідна екскурсія по старому місту: огляд знаменитого Оперного театру, проспект Свободи, памятник Шевченкові, площа Івана Підкови (тут дізнаємось героїчну та одночасно трагічну історію про відважного козацького ватажка Івана Підкову), огляд Єзуїтського костелу Св. Апп. Петра і Павла 17 ст. (тут в єзуїтському колегіумі навчався майбутьний гетьман Богдан-Зеновій Хмельницький), площа Ринок- давній центр Львова, де проходили торги та вершилося правосуддя, у центрі площі- Ратуша, де колись засідав магістрат, а тепер- Львівська міська рада, Латинська катедра- католицький кафедральний храм XIV- XV століття, тут є діючий орган, Служба Божа проводиться польською та українською мовами, каплиця Боїмів із статуєю Ісуса Христа Скорботного, Вірменський собор – дізнаємося історію львівських вірмен, їх культуру та звичаї. Обід в кафе в центрі міста. Огляд  Домініканського костелу, де розкриємо таємницю символів католицького ордену, що займався інквізицією.
Факультативно можна  відвідати аптеку-музей – одну із найстаріших досі діючих аптек в Україні(XVIII ст), королівські палати та італійський дворик- резиденція польського короля Яна ІІІ Собєського, музей старовинної зброї Арсенал.
Вільний час. Під час вільного часу Ви маєте нагоду відвідати числені львівські кавярні, майстерні шоколаду, пряників, карамелі, скуштувати смачнющих струделів та сирник у «Львівських пляцках», спуститися в підвали «Копальні кави» і дослідити, чи справді тут добувають каву, відвідати «Дім легенд» (тут живе сажотрус з сім’єю і пильнує львівських левів, збирає книжки та легенди про Львів, слідкує за часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи), піднятися на сам вершечок  вежі Ратуші  почути дзвін старого годинника
2 день
Сніданок . Виселення з готелю. Сідаємо з речами  в автобус і продовжуємо знайомство зі Львовом. Екскурсія до собору Святого Юра – найвідомішого храму УГКЦ. Бароковий собор споруджено на Святоюрській горі у 18 ст. на місці більш давнього мурованого храму  та  старої дерев’яної церкви, що згоріла під час нападу поляків у 1340 році. З того  часу на дзвіниці собору зберігся найстаріший в Україні дзвін «Дмитро».  У крипті собору поховані видатні церковні достойники УГКЦ, а також покояться тлінні останки Галицького князя Ярослава Осмомисла. У 2015 році з нагоди 150 –річчя народження митрополита Андрея Шептицького було реконструйовано святоюрську площу і споруджено пам’ятник великому митрополиту.
Екскурія на гору Високий замок, де піднімемося на оглядовий майданчик (копець Люблінської унії, зведений в кін. 19 – поч. 20 ст), щоб з висоти пташиного польоту оглянути місто та його околиці. Під час сходження побачите залишки замковий мурів, почуєте історію зведення копця, легенди про давніх лицарів князя Лева, що живуть у горі поруч та багато іншого.
Екскурсія на Личаківський цвинтар – історико меморіальний музей заповідник. Сьогодні це один із найвеличніших європейських некрополів. Від часу заснування у 1786 році Личаківський цвинтар поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури просто неба. Зараз кладовище  займає 42 га,  на території якого є поховання понад 400 тисяч людей, в тому числі і відомих українців: Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка, Ігоря Білозора та ін.
Обід в кафе в центрі міста.
Факультативно : екскурсія в підземелля Домініканського монастиря .дослідники припускають, що на цьому місці ще у княжі часи був замок князя Лева та княжа церква. Нещодавно ці підвали були розчищені та облаштовано експозицію і екскурсійний маршрут. Екскурсія в Будинок вчених – колишнє «Шляхетське касино», так так, саме каСино – свого часу тут можна було відвідати костюмований бал, обговорити важливі економічні та політичні питання,  просто пограти в карти в затишній атмосфері.  Будинок зведений у 1898 році, є однією із найімпозантніших будівель Львова. В 20 ст. в  інтер’єрах Будинку вчених знімали сцени популярного у свій час фільму про  Д’Артаньяна  та трьох мушкетерів.
Вільний час. Трансфер автобусом на вокзал. Вартість:

Кількість в групі Вартість на особу
Проживання в хостелі * Проживання в готелі **
15 + 1 805 грн 915 грн
20 + 2 750 грн 870 грн
30 + 2 670 грн 775 грн

   * – хостел в центрі міста, кімнати 4, 6, 8 місні, вигоди загальні
** – готель «Гетьман» (кімнати 2-х місні з вигодами, сніданок в ресторані порційний) або готель «Перлина» (блок 2 + 3, вигоди на блок, сніданок в ресторані шведський стіл),
У вартість входить:

  • екскурсійне обслуговування 2 дні
  • проживання в готелі або хостелі 1 ніч
  • сніданок, два обіди
  • трансфер автобусом до готелю та в центр у перший день
  • автобусна оглядова екскурсія у другий  день з трансфером на вокзал

У вартість НЕ входить та оплачується додатково:

  • Вхідні квитки у музеї та факультативні програми
  • Проїзд громадським транспортом
  • Додаткове харчування: вечеря – від 60 грн