Екскурсія “Львів і замки Львівщини за один день” (2018 р.)

  Зустріч на вокзалі.
Екскурсія до собору Святого Юра – найвідомішого храму УГКЦ. Бароковий собор споруджено на Святоюрській горі у 18 ст. на місці більш давнього мурованого храму та  старої дерев’яної церкви, що згоріла під час нападу поляків у 1340 році. З того  часу на дзвіниці собору зберігся найстаріший в Україні дзвін «Дмитро». У крипті собору поховані видатні церковні достойники УГКЦ, а також покояться тлінні останки Галицького князя Ярослава Осмомисла. У 2015 році з нагоди 150 –річчя народження митрополита Андрея Шептицького було реконструйовано святоюрську площу і споруджено пам’ятник великому митрополиту.
Шляхетське казино в якому знімали фільм Д’Артаньян і три мушкетери. Зараз в цій будівлі міститься Будинок вчених і часто проходять львівські бали.
Екскурія на гору Високий замок, де піднімемося на оглядовий майданчик(копець Люблінської унії, зведений в кін. 19 – поч. 20 ст), щоб з висоти пташиного польоту оглянути місто та його околиці. Під час сходження побачите залишки замковий мурів, почуєте історію зведення копця, легенди про давніх лицарів князя Лева, що живуть у горі поруч та багато іншого.
Сніданок (на замовлення).
Виїзд на екскурсію по трьох замках: Олеський , Підгорецький та Золочівський.
Обід на маршруті.
Повернення у Львів – орієнтовно 17 – 17.30 год.
Вечеря (на замовлення).
Вільний час. У вільний час варто відвідати майстерню шоколаду, де кожен виріб дбайливо зроблений руками Майстра (тут можна скуштувати справжній гарячий шоколад), копальню кави (свіжовидобута кава смакує тут найкраще), «Дім легенд» (саме тут можна почути храп львівського мера та побачити, як тече підземна річка Полтва) та ін.
Купівля сувенірів на Вернісажі, кави, шоколаду, пряників та ін.
Трансфер на вокзал.
Вартість:

 

Кількіть осіб Вартість на особу
15 + 1 керівник безкоштовно 420 грн
20 + 2 керівники безкоштовно 395 грн
30 + 2 керівники безкоштовно 320 грн

У вартість входить:
Екскурсійне обслуговування по програмі (по Львову та у замках)
Автобусне оглядова  екскурсія по Львову
Автобусна екскурсія по замках
Обід на маршруті
Трансфер на вокзал
У вартість не входить та оплачується додатково:
Вхідні квитки в кожному замку:   9 грн\дит, 45 грн\дор.
Екскурсія в будинок вчених – 10 грн\дит, 15 грн\дор.
Додаткове харчування: сніданок – від 55 грн, вечеря – від 60 грн