Екскурсія «Львів і замки Львівщини» (2018 р.)

1 день
Зустріч на вокзалі з екскурсоводом. Автобусна оглядова екскурсія містом: Екскурсія до собору Святого Юра – найвідомішого храму УГКЦ. Бароковий собор споруджено на Святоюрській горі у 18 ст. на місці більш давнього мурованого храму та  старої дерев’яної церкви, що згоріла під час нападу поляків у 1340 році. З того  часу на дзвіниці собору зберігся найстаріший в Україні дзвін «Дмитро». У крипті собору поховані видатні церковні достойники УГКЦ, а також покояться тлінні останки Галицького князя Ярослава Осмомисла. У 2015 році з нагоди 150 –річчя народження митрополита Андрея Шептицького було реконструйовано святоюрську площу і споруджено пам’ятник великому митрополиту.
Шляхетське казино в якому знімали фільм Д’Артаньян і три мушкетери. Зараз в цій будівлі міститься Будинок вчених і часто проходять львівські бали.
Екскурія на гору Високий замок, де піднімемося на оглядовий майданчик(копець Люблінської унії, зведений в кін. 19 – поч. 20 ст), щоб з висоти пташиного польоту оглянути місто та його околиці. Під час сходження побачите залишки замковий мурів, почуєте історію зведення копця, легенди про давніх лицарів князя Лева, що живуть у горі поруч та багато іншого.
Обід у центрі міста.
Трансфер в готель. Поселення. Повернення в центр міста.
Пішохідна екскурсія по старому місту: огляд знаменитого Оперного театру, проспект Свободи, памятник Шевченкові, площа Івана Підкови (тут дізнаємось героїчну та одночасно трагічну історію про відважного козацького ватажка Івана Підкову), огляд Єзуїтського костелу Св. Апп. Петра і Павла 17 ст. (тут в єзуїтському колегіумі навчався майбутьний гетьман Богдан-Зеновій Хмельницький), площа Ринок- давній центр Львова, де проходили торги та вершилося правосуддя, у центрі площі- Ратуша, де колись засідав магістрат, а тепер- Львівська міська рада, Латинська катедра- католицький кафедральний храм XIV- XV століття, тут є діючий орган, Служба Божа проводиться польською та українською мовами, каплиця Боїмів із статуєю Ісуса Христа Скорботного, Вірменський Собор – дізнаємося історію львівських вірмен, їх культуру та звичаї. Огляд  Домініканського костелу, де розкриємо таємницю символів католицького ордену, що займався інквізицією.
Відвідування  аптеки-музею – однієї із найстаріших досі діючих аптек в Україні(XVIII ст), королівські палати та італійський дворик– резиденція польського короля Яна ІІІ Собєського, музей старовинної зброї Арсенал.
Вечеря (на замовлення).
Вільний час.
Під час вільного часу Ви маєте нагоду відвідати числені львівські кавярні, майстерні шоколаду, пряників, карамелі, скуштувати смачнющих струделів та сирник у «Львівських пляцках», спуститися в підвали «Копальні кави» і дослідити, чи справді тут добувають каву, відвідати «Дім легенд» (тут живе сажотрус з сім’єю і пильнує львівських левів, збирає книжки та легенди про Львів, слідкує за часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи), піднятися на сам вершечок  вежі Ратуші  почути дзвін старого годинника та ін..
2 день
Сніданок в готелі.
 9.00.  -виїзд  на екскурсію по трьох замках: Олеський, Підгорецький, Золочівський  ( історія, легенди, долі історичних постатей та ін.) . Обід на маршруті. 17.30 – повернення до Львова. Вільний час. Купівля сувенірів, кави, шоколаду та ін. Трансфер на вокзал.

Кількість туристів у групі

Вартість на одну особу

У вартість входить

15+1

1020

  • проживання в готелі, номери з вигодами
  • екскурсійне обслуговування два дні по програмі
  • автобусна екскурсія по замках
  • автобусна оглядова екскурсія
  • трансфер на вокзал
  • сніданок в готелі
  • обід в кафе у Львові та обід на маршруті

20+2

975

30+2

860

У вартість не входить:

 • вхідні квитки у музеї
 • факультативні програми
 • додаткове харчування
 • проїзд громадським транспортом

У програмі можливі зміни та доповнення за Вашим бажанням

Можливо зменшення вартості туру при проживанні в дешевшому готелі