Львів за три дні
  1 день
Зустріч на вокзалі ,  знайомство з екскурсоводом. Трансфер  у центр міста. Сніданок (на замовлення).
Пішохідна екскурсія по старому місту: огляд знаменитого Оперного театру, проспект Свободи, памятник Шевченкові, площа Івана Підкови (тут дізнаємось героїчну та одночасно трагічну історію про відважного козацького ватажка Івана Підкову), огляд Єзуїтського костелу Св. Апп. Петра і Павла 17 ст. (тут в єзуїтському колегіумі навчався майбутьний гетьман Богдан-Зеновій Хмельницький), площа Ринок- давній центр Львова, де проходили торги та вершилося правосуддя, у центрі площі- Ратуша, де колись засідав магістрат, а тепер- Львівська міська рада, Латинська катедра- католицький кафедральний храм XIV- XV століття, тут є діючий орган, Служба Божа проводиться польською та українською мовами, каплиця Боїмів із статуєю Ісуса Христа Скорботного, Вірменський Собор – дізнаємося історію львівських вірмен, їх культуру та звичаї. Огляд  Домініканського костелу, де розкриємо таємницю символів католицького ордену, що займався інквізицією.
Обід в кафе в центрі міста.
Трансфер в готель. Поселення.
Трансфер в центр міста.
Факультативно можна  відвідати аптеку-музей- одну із найстаріших досі діючих аптек в Україні(XVIII ст), королівські палати та італійський дворик- резиденція польського короля Яна ІІІ Собєського, музей старовинної зброї Арсенал.
Вільний час. Вечеря (на замовлення).
Під час вільного часу Ви маєте нагоду відвідати числені львівські кавярні, майстерні шоколаду, пряників, карамелі, скуштувати смачнющих струделів та сирник у «Львівських пляцках», спуститися в підвали «Копальні кави» і дослідити, чи справді тут добувають каву, відвідати «Дім легенд» (тут живе сажотрус з сім’єю і пильнує львівських левів, збирає книжки та легенди про Львів, слідкує за часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи), піднятися на сам вершечок  вежі Ратуші  почути дзвін старого годинника

2 день
Сніданок . Автобусна оглядова екскурсія: Екскурсія до собору Святого Юра – найвідомішого храму УГКЦ. Бароковий собор споруджено на Святоюрській горі у 18 ст. на місці більш давнього мурованого храму та  старої дерев’яної церкви, що згоріла під час нападу поляків у 1340 році. З того  часу на дзвіниці собору зберігся найстаріший в Україні дзвін «Дмитро». У крипті собору поховані видатні церковні достойники УГКЦ, а також покояться тлінні останки Галицького князя Ярослава Осмомисла. У 2015 році з нагоди 150 –річчя народження митрополита Андрея Шептицького було реконструйовано святоюрську площу і споруджено пам’ятник великому митрополиту.
Екскурія на гору Високий замок, де піднімемося на оглядовий майданчик(копець Люблінської унії, зведений в кін. 19 – поч. 20 ст), щоб з висоти пташиного польоту оглянути місто та його околиці. Під час сходження побачите залишки замковий мурів, почуєте історію зведення копця, легенди про давніх лицарів князя Лева, що живуть у горі поруч та багато іншого.
Екскурсія на Личаківський цвинтар – історико меморіальний музей заповідник. Сьогодні це один із найвеличніших європейських некрополів. Від часу заснування у 1786 році Личаківський цвинтар поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури просто неба. Зараз кладовище  займає 42 га,  на території якого є поховання понад 400 тисяч людей, в тому числі і відомих українців: Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка, Ігоря Білозора та ін..
Обід в кафе в центрі міста.
Факультативно :

 • екскурсія в підземелля Домініканського монастиря – дослідники припускають, що на цьому місці ще у княжі часи був замок князя Лева та княжа церква. Зараз тут облаштовано експозицію та екскурсійний маршрут.
 • екскурсія в підземелля гарнізонного храму Свв. Ап. Петра і Павла – історія побудови колишнього єзуїтського костелу, легенди, огляд експозиції та трьох макетів старого Львова.

Вільний час.  Вечеря (на замовлення).
Трансфер в готель ________ год. (на замовлення за додаткову плату).

3 день.
Сніданок  в готелі – 9.00 год.
Виселення з готелю. Сідаємо з речами в автобус та продовжуємо знайомство зі Львовом. Екскурсія «Львів – австрійський»:  Австрійський період в історії Львова тривав майже 150 років. За цей час було кардинально змінено архітектурне обличчя нашого міста. І зміни ці вийшли на краще. Завернувши на вулицю Коперника, зайдемо на подвір’я палацу графів Потоцьких – однієї з найбільш ефектних споруд Львова. Далі шлях веде до найстарішого міського парку в Україні. Тут помилуємося не тільки виглядом самого парку, а й звернемо увагу на будівлю Галицького сейму, регіонального парламенту часів Австро-Угорщини. Поряд – Шляхетське казино в якому знімали фільм Д’Артаньян і три мушкетери. Зараз в цій будівлі міститься Будинок вчених і часто проходять львівські бали. Недалеко звідси побудовано головний корпус Львівської політехніки – споруди, що вражає витонченістю архітектурних та скульптурних форм. Костел Марії Магдалини.
Обід  в кафе в центрі міста. Вільний час .
Вечеря – на замовлення. Сідаємо в автобус ______ год., трансфер на вокзал.

Кількість у групі 15 + 1 23 + 2 32 + 2
  Вартість на особу, грн   1470     1420   1360

У вартість входить:

 • екскурсійне обслуговування 3 дні
 • проживання в готелі 2 ночі
 • 2 сніданки,  3 обіди
 • 3 трансфери  автобусом  у перший день (центр – готель – центр)
 • автобусна оглядова екскурсія у другий день
 • Автобусне обслуговування у третій день по програмі (речі в автобусі) з трансфером на вокзал

У вартість не входить та оплачується додатково:

 • Вхідні квитки в музеї та туристичні об’єкти
 • Вечеря на замовлення – від 75 грн
 • Додаткові трансфери центр міста – готель

У програмі передбачене проживання у готелі “Гетьман” або “Перлина” (2-х, 3-х місні номери, вигоди в номері), бронюємо за Вашим бажанням та при наявності місць.
За бажанням можливе проживання у хостелі в центрі міста (кімнати 4, 5, 6-ти місні, вигоди загальні).