Свято, що пропагує львівську батярську культуру. Гості Свята зможуть познайомитись зі справжніми батярами, поспівати з ними батярських пісень, навчитись розмовляти батярською гварою та взяти участь у батярських бешкетах і забавах.
Гайда до Львова на справжній батярськй вікенд! Якщо на фестивалі Пива з 8 по 12 травня Ви зустрінете стильних батярів у капелюхах та камізельках, які забавлятимуть публіку, співатимуть пісень, танцюватимуть, залицятимуться до кобіт та бешкетуватимуть, то знайте — Ви потрапили на VI Міське свято «День Батяра у Львові», яке відзначать в рамках ІІІ Міського фестивалю Пива. Так ви ще не відривались!

А для тих, хто хоче стати батятом та почесним гостем у батярських кнайпах, на Святі працюватиме Батярська канцелярія, яка офіційно посвятить в справжні батяри та в знак чого видасть іменне батярське посвідчення.

Також на святі працюватиме Батярський бетонний завод. Скульптори на очах у гостей свята створять бетонних батярів та виготовлять усім охочим індивідуальні зліпки рук або ніг.

У програмі — вуличні забави, батярські танці, батярський тир, співи, ярмарок батярських лігумін, батярський фотосектор, театральні дійства та концерти.

Батяри усіх країн, єднаймось!