Найсолодше свято країни у найромантичніший час, День Святого Валентина!
Мрієте про солодкі вихідні? Завітайте до Львова у День святого Валентина! Адже з 25 по 27 квітня у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться надзвичайне та яскраве дійство – VI Національне Свято Шоколаду. В ці дні Cвято гостинно запрошує всіх ласунів побачити безліч шоколадних атракцій та скуштувати найрізноманітніші шоколадні солодощі.

А ось перший день Свята Шоколаду повністю присвятять Дню закоханих. Відтак з 12 год. запрацює «Ярмарок Валентина», на якому представлять неймовірну кількість різноманітних шоколадних солодощів, «Шоколадне місто Львів» за участю його королеви – Наталки Карпи. Співачка також долучиться до відкриття стилізованого «Шоколадного годинника». Романтичну програму доповнять дивовижна вечірка в стилі Fashion Week та унікальне «Шоколадне вінчання», в якому зможуть взяти участь усі закохані пари. Найоригінальніше освідчення тільки на Святі Шоколаду!

А для наймолодших відвідувачів щодень працюватиме «Дитяча шоколадна країна» – арт-майстерня, де малеча зможе власноруч зліпити шоколадні скульптури та малюнки, взяти участь у солодких майстер-класах та незабутньо розважитись з клоунами відомого польського театру «Wagabunda».

Також протягом Свята Шоколаду відбудуться майстер-класи з виготовлення шоколадних десертів, виступ та ексклюзивна автограф-сесія від популярного екзотичного дуету «Шоколадка», презентують «Галерею шоколадних левів», яку виготвлятьіз шоколаду «Світоч», ексклюзивний шоколадний годинник, рухоме шоколадне «чортове колесо», пройде показ шоколадних суконь ChocoFashion та ІІ Чемпіонат кондитерів-аматорів «Домашній кондитер», фотовиставка «Львів у шоколаді», створять унікальні скульптури з брил шоколаду та частуватимуть величезним «кількаповерховим» тортом.

Цього року Вас чекатиме ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів.