Меджугор’є з відпочинком на морі
Макарська рів’єра, Меджугор’є, водоспад Кравіца
09.06.2018 р. – 15.06.2018 р.
175€+200 грн
На півдні Боснії і Герцоговини, неподалік берегів Адріатичного моря, розляглося невелике містечко Меджугор’є, яке більш відоме як місце посту, молитви та покаяння. І хоч немає тут, на перший погляд, чогось надзвичайного, щороку цю місцину відвідують близько 2 млн паломників з різних країн світу! Приєднайтеся до них і ви. Кажуть, після відвідин Меджугор’є неможливо залишитися тим самим – це місце живої віри й особливих Божих ласк! До того ж, це чудова можливість поєднати духовний відпочинок із фізичним!
1-ий день:
Виїзд зі Львова. Переїзд до Макарської рів’єри (Хорватія).
2-ий день:
Прибуття до Хорватії. Марійний санктуарій “Вепрік”. Літургія. Під час вільного часу відпочинок на морі в Макарській рів’єрі. Переїзд до Меджугор’я. Вечеря. Нічліг в готелі.
3-ий день:
Меджугор’є. Сніданок. Підйом на гору Подборо та молитва на вервиці. Екскурсія. Обід у готелі. Вільний час. Вечірня молитовна програма у церкві. Літургія. Нічліг.
4-ий день:
Меджугор’є. Сніданок у готелі. Підйом на гору Кріжевац та хресна дорога. Екскурсія. Обід у готелі. Вільний час. Вечірня молитовна програма у церкві. Літургія. Нічліг.
5-ий день:
Меджугор’є. Сніданок у готелі. Літургія. Вільний час на придбання сувенірів. Екскурсія до водоспаду Кравіца. Обід. Час на приватну молитву. Вечірня молитовна програма у церкві. Літургія. Нічліг.
6-ий день:
Меджугор’є. Сніданок у готелі. Переїзд на відпочинок на морі. Нічний переїзд до України.
7-ий день:
Прибуття до Львова.
Вартість виїзду:  175 євро + 200 грн. 
(можлива оплата в гривні по курсу*)  * – вартість у гривні змінна у відповідності до курсу валюти на день оплати.
У вартість входить: проживання в готелі (4 ночі); 4 сніданки, 3 обіди, 1 вечеря (в т.ч. 1 день на хлібі та воді), переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника-керівника, медичне страхування. У вартість не входить: екскурсії згідно маршруту – 5 євро; можливе одномісне поселення за додаткову оплату.