Прочанський тур в Ізраїль
Свята Земля

Тривалість: 8 днів.
Дата: 29.04.2018 р. — 06.05.2018 р.
Вартість знижено: 875$ + 200 грн.
Прямий переліт зі Львова

1 день:Зустріч в аеропорту. Виліт зі Львова до Тель-Авіва. Прибуття в місцевий аеропорт. Переїзд на нічліг до готелю у Вифлеємі.
2 день: Сніданок. Вифлеєм. Храм Різдва Христового, Молочна печера. Гора Сіон: гробниця Царя Давида. Місце Тайної Вечері та сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир – місце Успіння Пресвятої Богородиці. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.
3 день: Сніданок. Переїзд до Єрусалима, Оливна гора, Монастир “Pater noster”. Панорама Єрусалима. Церква “Dominus Flevit” (“Сльоза Господа”). “Церква Всіх Націй” – Страстей Господніх. Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Церква “Співаючого когута”. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.
4 день: Сніданок. Вифезда – “овеча купіль”. Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії. Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього, Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Стіна Плачу. Повернення до готелю. Вечеря. Нічліг.
5 день: Сніданок. Кана Галилейська – місце першого чуда Ісуса Христа – перетворення води в вино на весільній гостині. Відновлення подружніх обітниць для одружених паломників. Гора Фавор. Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Храм св. Йосифа. Повернення до готелю у Назареті. Вечеря. Нічліг.
6 день:Сніданок. Йордан – місце хрещення Ісуса, відновлення обітниць Хрещення у ріці Йордан. Табха – храм помноження хлібів і риб. Мінза Крісті – церква Первенства Петра. Капернаум – “місто Ісуса”. Галилейське море. Гора Блаженств – місце нагірної проповіді Ісуса Христа. Переїзд до Вифлеєму, розселення в готелі. Вечеря, нічліг.
7 день: Сніданок. Поле Пастушків. Літургія. Переїзд до Єрихона. “Дерево Закхея”. Монастир св. Герасима. Наскельний Монастир “Спокус” (без підйому на гору). Відпочинок на Мертвому морі. Повернення до готелю. Вечеря.
8 день: Ранкове виселення з готелю. Переїзд до аеропорту, виліт із Тель-Авіва. Закінчення прощі.
Вартість туру: 875 $ + 200 грн з особи.
У вартість входить: авіапереліт ; трансфери по програмі; проживання в готелях 3 – 4 * з сніданками та вечерями; екскурсії по програмі; кваліфікований гід та супроводжуючий; медична страхівка.
У вартість не входить та оплачується додатково: платні входи та чайові гідові та водієві – 50 $ з особи; факультативні програми;
Важливо: фірма залишає за собою право змінювати екскурсії, їх порядок та час їх проведення або замінювати їх на рівноціння.;
У вільний час автобусні послуги не передбачені;
Фірма не несе відповідальності за можливі корки на дорозі та затримку на кордоні;
Богослужіння відбуватимуться за узгодженим часом у Храмах.
Групу супроводжує священник зі Львова.