Карпатський трамвай – Вишків – озеро Синєвир – Міжгір’я – водоспад Шипіт

1 день
Виїзд зі Львова. Прибуття у Гошів. Відвідування монастиря оо. Василіан у Гошеві (або жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини, що розташований в південній частині села Гошів, поряд з Гошівським монастирем отців василіан. Монастир збудований в кінці XX століття поряд з Гошівською Ясною горою).
Екскурсія в Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» (це перший музей на Прикарпатті, присвячений Бойківщині ). Обід (на замовлення). Екскурсія-подорож «Карпатським трамваєм» . Дорогою екскурсовод розповідає про історію вузькоколійних залізниць, їх призначення і про те, як вдалося реконструювати останню на Прикарпатті вузькоколійку. На маршруті передбачено зупинки біля мосту через річку Мізунку, джерела мінеральної води “Горянка”, висячого болота Ширковець, станції Дубовий Кут та біля каскаду Мізунського водоспаду. Карпатський трамвай долає чотири мости (всього їх на шляху — понад тридцять).
Переїзд у Вишків. Поселення в турбазі (кімнати з усіма зручностями). Ночівля.
2 день
Сніданок (на замовлення). Виїзд на екскурсію на високогірне озеро Синєвир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Переїзд у Міжгір’я. Підйом канатно-крісельною дорогоюна вершину гори Маковиця , звідки відкриваються заворожуючі краєвиди Закарпаття.
Вільний час на обід.
Переїзд у Пилипець – тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава.
Вартість: 290 грн з особи (при групі від 40 до 49 осіб).
У вартість входить:
– проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
– екскурсійний супровід
– проживання в готелі (в номері Т, У, Д, Тв, на території альтанки з мангалами, спортивний майданчик)
– страхування на час туру
Додатково оплачується:
– Карпатський трамвай : 50 грн з особи
– Музей у Долині (дит\дор) : 2\4 грн
– Канатно-крісельна дорога : 30 грн з особи
– Озеро Синєвир (дит\дор) – 2\10 грн
– Водоспад Шипіт: 3 грн дор., школярі –безкоштовно
– Харчування на маршруті: вечеря – від 30 грн, обід – від 50 грн.
За бажанням на базі відпочинку можна замовити “живу” музику, народні музики будуть забавляти Вас до пізньої ночі. На території бази є декілька альтанок з мангалами для приготування на вогні, поруч є кафе-бар, де можна замовити харчування як для групи, так і індивідуально.