Дегустаційно-відпочинковий тур

«Сир  Мукко, біле золото Дрогобича та СПА в Трускавці»

Дати виїзду: 17.07. – субота; 21.08. – субота

Тривалість: один день, 9.00 год – 21.30 год.

Програма туру:

9.00 год – виїзд зі Львова

11.00 год. – прибуття в с. Угерсько – тут ми потрапляємо в справжній козиний рай – молочну ферму Прикарпаття «Мукко». Знайомимося з великою родиною щасливих кіз, з молока яких виготовляють натуральні вистояні та молоді сири. Екскурсія дійною фермою та сироварнею,дегустація та купівля готової продукції.

13.30 год – прибуття в Дрогобич. Екскурсія на Дрогобицьку солеварню – найстаріше підприємство України . 50-ти метровий шурф, деревяні басейни з соляним розсолом, печі на дровах –  тут мало що змінилося з 13 століття.

Далі під час екскурсії оглянемо деревяну церкву-музей Св. Юра з унікальними розписами, занесену до світової спадщини ЮНЕСКО, Дрогобицьку ратушу (є можливість піднятися на оглядовий майданчик), відвідаємо музей «Галерея Ваг», де кожна пані  зможе зважитися на середньовічній «відьомській вазі». А ще у нашому екскурсійному маршруті Дрогобичем буде багато палаців, інстаграмних пам’ятників і закупи славнозвісною Дрогобицькою ковбаскою. А на сам кінець, на Вас чекає гастро-фішка Дрогобича – «солена кава» і сирник з соленею карамеллю.

16.30 год. – прибуття в Трускавець, відпочинок в одному із кращих СПА центрів: теплі та холодні басейни, сауни, соляні гроти, джакузі – 3-х годинний релакс на завершення екскурсії.

Орієнтовно 21.30 год – прибуття до Львова.

Вартість: 400 грн/дорослий і 350 грн/дитина до 13 років включно.

У вартість туру входить: автобусне і екскурсійне обслуговування по всьому маршруту.
У вартість туру не входить і оплачується додатково:
– екскурсія і дегустація на фермі «Мукко»: 100 грн/дорослий і 50 грн/школяр,
 – церква св. Юра : 30 грн/дорослий, 10 грн/школяр,
– солеварний завод : 30 грн/загальний квиток,
– *підйом на дрогобицьку Ратушу: 20 грн/загальний квиток,
– обід у Дрогобичі (у вільний час рекомендуємо смачно пообідати у «Дрогобицькій Їдальні» та скуштувати сирник з соленою карамеллю у кафе «Кавун» або «Дошка»),
– відпочинок у СПА-комплексі Трускавця – 350 грн/особа/3 год.

Відпочинок у СПА проходить в одному з готельно-відпочинкових комплексів Трускавця: “Женева”, “Міротель” або “Молдова”.