Термали Косино та вина Шато Чизай

Шановні друзі! Пропонуємо Вам оздоровитись у найкращому відпочинково-рекреаційному комплексі Закарпаття – Косино.

«Косино» – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Гарячий гейзер термальної води прямує із свердловини глибиною 1190 м під землею та потрапляє в термальний басейн з температурою 40-45°C. Термальна вода косинського джерела дає загально-оздоровчий ефект на організм, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами

Відчуйте ефект цілющих властивостей підземних вод у семи різних басейнах з термальними та прісними водами, насолодіться традиційними стравами угорської, української та італійської національних кухонь у ресторані «Чарда». Також до Ваших послуг унікальні Королівські сауни, ванни Кнайпа, масажний кабінет, тренажерний комплекс та ще багато цікавого.

6.30 год – виїзд зі Львова

Зупинка в Коростові в ресторані ОКЕЙ на перекус, туалет

Прибуття в Косино – відпочинок в  оздоровчому комплексі (3 години). Вільний час на обід (можна пообідати в місцевому ресторані «Чарда»).

Завітаємо гості до приватного винороба,  дегустація вин. Тут можна придбати хороші вина безпосередньо у виробника, а також закупитися в приватному магазинчику (продукти, хімія та інші товари  з Угорщини).

Виїзд до Львова, зупинка на перекус та туалет в ресторані ОКЕЙ.

Прибуття у Львів – орієнтовно 23.00 – 23.30 год.

Вартість: 425 грн з особи

У вартість входить:

– проїзд автобусом по маршруту

– дегустація вин у приватного винороба

– страхування на час туру

– супровід представником фірми

Додатково оплачується:

  • відпочинок в оздоровчому комплексі Косино: 450 грн\3 години.
  • харчування на маршруті