Найгарніший дендрологічний парк України, мальовничі пейзажі Південного Бугу, палаци, фортеці та природа Поділля, чекають Вас під час екскурсії
“Софіївка і барви Поділля” (2 дні / 2 ночі)

Дата проведення:20.09.2014 р. (далі кожні 3-ті вихідні місяця)
План туру:
1 день (п’ятниця):
виїзд зі Львова (20:00 год.) – нічний переїзд в комфортабельному автобусі до Умані.
2 день (субота):
Екскурсія в національний дендропарк “Софіївка”, вільний час на обід.
Екскурсія в палац графині Щербатової в Немирові.
Огляд пейзажів Південного Бугу та пам’яток у селах Печера та Сокілець.
Переїзд у Вінницю – огляд світломузичного фонтану, поселення в готель о 21:00 год.
3 день (неділя):
сніданок і виїзд (09:00)
Вінниця – круїз на катері по Південному Бузі.
Огляд музею та усипальні М.І. Пирогова.
Меджибіж – екскурсія по фортеці та обід.
Переїзд до Львова (повернення о 22:30).
Опис екскурсії:
Умань. Візиткою цього міста є Національний дендрологічний парк “Софіївка”, який є найгарнішим парком нашої країни та був визнаний одним з семи чудес України. Софіївка була збудована на межі XVIII-XIX ст. Станіславом Щеньсним Потоцьким в подарунок красуні-дружині гречанці Софії. Парк розкинувся на площі близько 180 га, в ньому росте понад 2000 видів дерев та кущів з цілого світу. В парку треба побувати в кожну пору, року хоча б чотири рази в житті. А чому б і ні, адже Вас запрошують боги древньої Греції на романтичне побачення з її Величністю Природою.
Немирів. Окрім древнього (ХІХ ст.) і одного з найбільших в країні горілчаного заводу в місті зберігся чудовий неокласичний палац графині Щербатової (1885-1917рр.) з великим парком. Шанувальників старовини також зацікавлять пам’ятки сакральної архітектури – Троїцька церква (1806р.) та костел святого Юзефа Обручника (1803р.).
Сокілець і Печера. Тут розташовані одні з найбільших принад Поділля – печерські пороги, що є величезними валунами посеред мальовничого Південного Бугу та архітектурний шедевр геніального архітектора Владислава Городецького – мавзолей Потоцьких (1904р.). Романтики можуть погуляти Печерським парком, окрасою якого є гроти, купальні, скульптури та навіть романтично розписані величезні валуни. Шанувальників старовини зацікавить дерев’яна церква Різдва Богородиці (1762р.) та комплекс будівель водяного млина (1898р.).
Вінниця. Гарне місто на березі Південного Бугу, окрасою якого є Свято-Преображенський собор (ХVIII ст.), дерев’яна Свято-Миколаївська церква (1746р.), палац Грохольського (1770-ті) з парком та мальовнича водонапірна вежа. Справжньою Меккою є Національний музей-садиба видатного вченого, геніального хірурга, анатома, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова. До музею належать будинок в якому жив Пирогов, музей-аптека, меморіальний парк та церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло великого вченого. Майже сім мільйонів людей з 169 країн світу відвідали музей Пирогова. Тепер він чекає на Вас!
Меджибіж. Місто на злитті річок Південний Буг і Бужок відоме по свій Україні завдяки своїй фантастичній фортеці (XVI-XIX ст.), мальовничі вежі та оборонні стіни якої видно зі всіх усюд. Вражають і розміри замку, його площа становить 4 га, а довжини стін від 85 до 130 метрів. В середині фортеці збереглися руїни палацу Сенявських та костелу (1586р.). Місто є великим паломницьким центром хасидів, адже саме тут жив і помер засновник хасидизму Баал Шем Тов (БеШТ).

ВАРТІСТЬ туру для збірної групи: 695 грн./особа, для будь якої кількості осіб в складі збірної групи (подорож відбувається кожні 3-ті вихідні місяця).
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.
ДОДАТКОВО оплачуються: харчування і вхідні квитки в музеях.
Вартість вхідних квитків:
– дендропарк “Софіївка” в Умані (загальний, студентський – 40 грн./особа, учні – 20 грн./ос.);
– круїз на кораблі по Південному Бузі (25 грн./особа);
– Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці (загальний – 40 грн. на 3 музеї: 20 грн. гол. корпус, 10 грн. – музей-аптека, 10 грн. церква-усипальня; студентський і учні – 50%);
– Меджибіжська фортеця: загальний – 20 грн., студентський і учні – 7 грн.
Проживання: готель у місті Вінниця, 2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами номері.