Закарпаття в цвіті сакури

Дата виїзду: 26.04.; 1.05; 02.05.; 03.05. 2014 р.
План туру:
1 день:
– виїзд зі Львова (08:00)
– Чинадієво – екскурсія в палац Шенборна (санаторій «Карпати»)
– Мукачево – екскурсія в замок Паланок, вільний час на обід
– Переїзд у Берегово – купання в термальному басейні, дегустація вин
– Поселення в угорських садибах сільського туризму в Берегівському р-ні (21.30 год.), ночівля.
2 день:
– сніданок і виїзд (08.00 год.)
Ужгород – Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
– Вільний час на обід
Невицьке. Посеред лісу над долиною річки височіють руїни славного колись на все Закарпаття Невицького замку (ХІV ст.), який служив колись укриттям для жінок і дівчат, він ще й досі вражає своєю величчю і розмірами.
– Повернення у Львів – орієнтовно 22.30 год.
ВАРТІСТЬ екскурсії: 345 грн./особа.
У вартість ВХОДИТЬ:
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу
проживання
супровід гіда-екскурсовода
екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах
страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
вхідні квитки в туристичні об’єкти
харчування
дегустація вина.
Вартість вхідних квитків: територія замку Шенборна (загальний – 8 грн., учні – 6 грн.), Мукачівський замок (загальний і студентський – 10 грн., учні – 5 грн.), термальний басейн в Берегово (загальний – 50 грн./год., діти дошкільного віку – 30 грн./год.), дегустація вин (40 грн./особа, екскурсія без споживання вина 20 грн./особа), Ужгородський замок (загальний – 15 грн., студентський – 10 грн., дитячий – 5 грн.).
Проживання і харчування: проживання відбувається в затишних угорських садибах сільського туризму (Берегівський район), номери: 2-х і 3-х місні з вигодами. Тут також рекомендуємо замовляти вечерю і сніданок (разом 65 грн./особа), вечеря складається з страв угорської національної кухні, сніданок – звичайний європейський.
Обід в Сб – відбувається у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні. Вартість 45 грн./особа.
Обід в Нд – відбувається у місті Ужгороді в ресторані. Вартість обіду 50 грн./особа.