Два дні у Львові (2020 р.)

1 день

Зустріч на вокзалі ______ год. п. № _____ , вагон № _______,

керівник групи _______________________________________________ .

Знайомство з екскурсоводом. Посадка в автобус. Трансфер у центр міста. Сніданок в кафе.
Пішохідна екскурсія по старому місту: огляд знаменитого Оперного театру, проспект Свободи, памятник Шевченкові, площа Івана Підкови (тут дізнаємось героїчну та одночасно трагічну історію про відважного козацького ватажка Івана Підкову), огляд Єзуїтського костелу Св. Апп. Петра і Павла 17 ст. (тут в єзуїтському колегіумі навчався майбутьний гетьман Богдан-Зеновій Хмельницький), площа Ринок- давній центр Львова, де проходили торги та вершилося правосуддя, у центрі площі- Ратуша, де колись засідав магістрат, а тепер- Львівська міська рада, Латинська катедра- католицький кафедральний храм XIV- XV століття, тут є діючий орган, Служба Божа проводиться польською та українською мовами, каплиця Боїмів із статуєю Ісуса Христа Скорботного, Вірменський Собор – дізнаємося історію львівських вірмен, їх культуру та звичаї.
Огляд  Домініканського костелу, де розкриємо таємницю символів католицького ордену, що займався інквізицією.
Обід в кафе в центрі міста.
Трансфер в готель. Поселення.  Трансфер в центр міста.
Відвідування музеїв (на вибір): аптека-музей – одна із найстаріших досі діючих аптек в Україні(XVIII ст), королівські палати та італійський дворик- резиденція польського короля Яна ІІІ Собєського, музей старовинної зброї Арсенал (чи інші музеї на вибір).
Вільний час.
Трансфер в готель.
Під час вільного часу є нагода відвідати числені львівські кавярні, майстерні шоколаду, пряників, карамелі, скуштувати смачнющих струделів та сирник у «Львівських пляцках», спуститися в підвали «Копальні кави» і дослідити, чи справді тут добувають каву, відвідати «Дім легенд» (тут живе сажотрус з сім’єю і пильнує львівських левів, збирає книжки та легенди про Львів, слідкує за часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи), піднятися на сам вершечок  вежі Ратуші  почути дзвін старого годинника.
2 день
Сніданок  в готелі (або в кафе при проживанні в хостелі)
Виселення з готелю. Сідаємо з речами  в автобус і продовжуємо знайомство зі Львовом.
Екскурсія до собору Святого Юра – найвідомішого храму УГКЦ. Бароковий собор споруджено на Святоюрській горі у 18 ст. на місці більш давнього мурованого храму  та  старої дерев’яної церкви, що згоріла під час нападу поляків у 1340 році. З того  часу на дзвіниці собору зберігся найстаріший в Україні дзвін «Дмитро».  У крипті собору поховані видатні церковні достойники УГКЦ, а також покояться тлінні останки Галицького князя Ярослава Осмомисла. У 2015 році з нагоди 150 –річчя народження митрополита Андрея Шептицького було реконструйовано святоюрську площу і споруджено пам’ятник великому митрополиту.
Екскурія на гору Високий замок, де піднімемося на оглядовий майданчик (копець Люблінської унії, зведений в кін. 19 – поч. 20 ст), щоб з висоти пташиного польоту оглянути місто та його околиці. Під час сходження побачите залишки замковий мурів, почуєте історію зведення копця, легенди про давніх лицарів князя Лева, що живуть у горі поруч та багато іншого.
Екскурсія на Личаківське кладовище – історико-меморіальний музей-заповідник.  Личаківський цвинтар поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури просто неба. Зараз кладовище  займає 42 га,  на території якого є поховання понад 400 тисяч людей, в тому числі і відомих українців: Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка, Ігоря Білозора та ін..
Обід в кафе в центрі міста.
Факультативно :

  • екскурсія в підземелля гарнізонного храму Свв. Ап. Петра і Павла – історія побудови колишнього єзуїтського костелу, легенди, огляд екскпозиції та трьох макетів старого Львова
  • Екскурсія в Будинок вченихколишнє «Шляхетське касино», так так, саме касино – свого часу тут можна було відвідати костюмований бал, обговорити важливі економічні та політичні питання, просто пограти в карти в затишній атмосфері.  Будинок зведений у 1898 році, є однією із найімпозантніших будівель Львова. В 20 ст. в  інтер’єрах Будинку вчених знімали сцени популярного у свій час фільму про  Д’Артаньяна  та трьох мушкетерів.
  • Майстер клас з виготовлення пряників, шоколаду чи карамелі..

Вільний час.
Трансфер автобусом на вокзал.

  Вартість на особу, грн
  18 + 2 30 +2
хостел 1155 995
Готель «Жорж» 1355 1185
Готель «Перлина» 1365 1165

У вартість входить:

  • Обслуговування автобусом екскурсії та трансфери по програмі
  • Екскурсійне обслуговування по програмі 2 дні
  • Проживання (хостел або готель)
  • Харчування: 2 обіди в кафе в центрі міста, 2 сніданки (в готелі шведський стіл другий день)

 У вартість НЕ входить та оплачується додатково:
– вхідні квитки у музеї
– Факультативні програми
– Додаткове харчування:  вечеря – від 90 грн
Порядок екскурсії може змінюватися в залежності від Ваших побажань.

Проживання групи  на вибір:
 
Хостел в центрі або ближньому центрі міста – кімнати 4-6-8 місні, вигоди загального користування на поверсі, сніданок на другий день в кафе поруч
 
Готель «Жорж» в самому центрі  – номери туркласу 2-3 місні, вигоди загального користування на поверсі, сніданок шведський стіл в ресторані готелю
Готель «Перлина»  – не в центрі, номери блочні 2 + 3, вигоди на блок, сніданок в ресторані шведський стіл

Програма розрахована на зустріч групи на вокзалі орієнтовно з 8.00 год.

Якщо поїзд прибуває значно швидше – то потрібно погоджувати та  змінювати порядок екскурсій.