Екскурсія для школярів «Львів за один день» (2020 р.)

Зустріч на вокзалі з екскурсоводом. Автобусна оглядова екскурсія містом: Екскурсія до собору Святого Юра – найвідомішого храму УГКЦ. Бароковий собор споруджено на Святоюрській горі у 18 ст. на місці більш давнього мурованого храму та  старої дерев’яної церкви, що згоріла під час нападу поляків у 1340 році. З того  часу на дзвіниці собору зберігся найстаріший в Україні дзвін «Дмитро». У крипті собору поховані видатні церковні достойники УГКЦ, а також покояться тлінні останки Галицького князя Ярослава Осмомисла. У 2015 році з нагоди 150 –річчя народження митрополита Андрея Шептицького було реконструйовано святоюрську площу і споруджено пам’ятник великому митрополиту.
Шляхетське казино в якому знімали фільм Д’Артаньян і три мушкетери. Зараз в цій будівлі міститься Будинок вчених і часто проходять львівські бали.
IMG_3584IMG_3572IMG_3724
Екскурія на гору Високий замок, де піднімемося на оглядовий майданчик(копець Люблінської унії, зведений в кін. 19 – поч. 20 ст), щоб з висоти пташиного польоту оглянути місто та його околиці. Під час сходження побачите залишки замковий мурів, почуєте історію зведення копця, легенди про давніх лицарів князя Лева, що живуть у горі поруч та багато іншого.
Екскурсія на Личаківський цвинтар – історико меморіальний музей заповідник. Сьогодні це один із найвеличніших європейських некрополів. Від часу заснування у 1786 році Личаківський цвинтар поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури просто неба. Зараз кладовище  займає 42 га,  на території якого є поховання понад 400 тисяч людей, в тому числі і відомих українців: Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької, Володимира Івасюка, Ігоря Білозора та ін..
Обід у центрі міста.
Пішохідна екскурсія по старому місту: огляд знаменитого Оперного театру, проспект Свободи, памятник Шевченкові, площа Івана Підкови (тут дізнаємось героїчну та одночасно трагічну історію про відважного козацького ватажка Івана Підкову), огляд Єзуїтського костелу Св. Апп. Петра і Павла 17 ст. (тут в єзуїтському колегіумі навчався майбутьний гетьман Богдан-Зеновій Хмельницький), площа Ринок- давній центр Львова, де проходили торги та вершилося правосуддя, у центрі площі- Ратуша, де колись засідав магістрат, а тепер- Львівська міська рада, Латинська катедра- католицький кафедральний храм XIV- XV століття, тут є діючий орган, Служба Божа проводиться польською та українською мовами, каплиця Боїмів із статуєю Ісуса Христа Скорботного, Вірменський Собор – дізнаємося історію львівських вірмен, їх культуру та звичаї. Огляд  Домініканського костелу, де розкриємо таємницю символів католицького ордену, що займався інквізицією.
Відвідування  аптеки-музею – однієї із найстаріших досі діючих аптек в Україні(XVIII ст), королівські палати та італійський дворик- резиденція польського короля Яна ІІІ Собєського, музей старовинної зброї Арсенал.
Вечеря (на замовлення).
Під час вільного часу Ви маєте нагоду відвідати числені львівські кавярні, майстерні шоколаду, пряників, карамелі, скуштувати смачнющих струделів та сирник у «Львівських пляцках», спуститися в підвали «Копальні кави» і дослідити, чи справді тут добувають каву, відвідати «Дім легенд» (тут живе сажотрус з сім’єю і пильнує львівських левів, збирає книжки та легенди про Львів, слідкує за часом, щоб годинникова стрілка не відставала і йшла точно по-львівськи), піднятися на сам вершечок  вежі Ратуші  почути дзвін старого годинника та ін..
Факультативно пропонуємо цікаві екскурсії:
– в підземелля Домініканського монастиря – дослідники припускають, що на цьому місці ще у княжі часи був замок князя Лева та княжа церква. Нещодавно ці підвали були розчищені та облаштовано експозицію і екскурсійний маршрут.
– в підземелля гарнізонного храму Свв. Ап. Петра і Павла – історія побудови колишнього єзуїтського костелу, легенди, огляд екскупозиції та трьох макетів старого Львова.
 Трансфер на вокзал.

Кількіть осіб Вартість на особу
15 + 1 керівник безкоштовно 400 грн
20 + 2 керівники безкоштовно 380 грн
30 + 2 керівники безкоштовно 315 грн

У вартість входить:
Екскурсійне обслуговування по програмі
Автобусне обслуговування екскурсії + трансфер на вокзал
Обід в кафе
У вартість не входить та оплачується додатково:
Вхідні квитки у музеї
Додаткове харчування: сніданок – від 85 грн, вечеря – від 90 грн