Прочанський тур в Ізраїль
«Місцями Старого та Нового Заповітів»

Тривалість: 8 днів.

1 день: збір в аеропорту «Бориспіль», виліт у Тель-Авів. Зустріч групи представником фірми та гідом в міжнародному аеропорту ім. Бен Гуріона. Переїзд до готелю, поселення. Вечеря. Вільний час. Ночівля.
2 день: Сніданок. Екскурсійно-прочанський день у Вифлеємі. Храм Різдва Христового. За бажанням учасників групи – Свята літургія. Поле пастушків. Молочний грот. Ейн-Карем – місце зустрічі Діви Марії та Єлизавети. Джерело Марії, місця, пов’язані з Іваном Хрестителем. Вечеря. Нічліг.
3 день: Сніданок. Прочанський день у Єрусалимі. Віа Долороза – молитовний шлях Хресною Дорогою Спасителя. Гора Сіон, могила царя Давида. Кімната Тайної Вечері, Сіонська горниця. Дорміціон – церква Успіння Пречсятої Богородиці. Стіна Плачу. Вечеря. Ночівля.
4 день: Сніданок. Прочанський день у Єрусалимі. Огляд панорами Єрусалиму. Відвідування храму «Отче Наш». Оливна гора. Сад Гетсиманський. Церква «Сльза Ісуса» («Домінус Флевіт»). Молебен. Храм Марії Магдалини. Церква «Всіх Націй». Гробниця Діви Марії. Вечеря. Ночівля.
5 день: Сніданок. Монастирі Юдейської пустелі. Єрихон. Монастир Св. Герасима. Єрихон. Наскельний монастир «Спокус». Факультативно – підйом на гору «Спокус», 15 $ з особи. Факультативно – відпочинок на Мертвому морі. Вечеря. Ночівля.
6 день: Сніданок. Екскурсія по Християнській Галилеї. Табха – храм помноження риби та хлібів. Капернаум. Храм Дванадцяти Апостолів. Молебен на Горі Блаженств. Галилейське море. (Обід з рибою Св. Петра – факультативно, 25 $ з особи). Ріка Йордан, купель з благословенням. Кана Галилейська – місто, де Ісус Христос сотворив перше чудо – перетворення води на вино. Вечеря. Ночівля.
7 день: сніданок. Екскурсія в Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Свята літургія – за бажанням учасників. Храм Архангела Гавриїла. Гора Фавор. Вечеря. Ночівля.
8 день: Сніданок. Виїзд в аеропорт ім. Бен Гуріона. Виліт до Києва.
Вартість туру: 825 $ + 200 грн з особи.
У вартість входить: авіапереліт Бориспіль – Тель Авів – Бориспіль; трансфери по програмі; проживання в готелях 3 – 4 * з сніданками та вечерями; екскурсії по програмі; кваліфікований гід та супроводжуючий; медична страхівка.
У вартість не входить та оплачується додатково: платні входи та чайові гідові та водієві – 50 $ з особи; факультативні програми;
Важливо: фірма залишає за собою право змінювати екскурсії, їх порядок та час їх проведення або замінювати їх на рівноціння.;
У вільний час автобусні послуги не передбачені;
Фірма не несе відповідальності за можливі корки на дорозі та затримку на кордоні;
Богослужіння відбуватимуться за узгодженим часом у Храмах.
Групу супроводжує священник зі Львова.